Jdi na obsah Jdi na menu
 


Scooter

23. 7. 2006

Scooter

Biografie:

Scooter je německá techno skupina. Její styl se po celou dobu existence Scootertu vyvíjel. Po celou dobu byla hudba Scooteru velmi moderní. Skupina má tři členy. Frontman kapely H.P. Baxxter, Rick Jordana a Jaye Froga, který vystřídal v roce 2002 Axela Coona. Axel Coon v roce 1998 vystřídal Ferrise Buelera.

Jako první se potkali přes inzerát H.P. a Rick Jordan a vytvořily syntetizátorovou skupinu Celebrate The Nun. Od roku 1986 do roku 1991 vydaly pět singlů a dvě alba.V roce 1993 vytvořili H.P., jeho bratranec Ferris Bueller a Rick remixový tým The Loop, který se dostal mezi nejlepší remixovací týmy v Německu.V roce 1994 vyšel první singl skupiny Scooter Valée The Larmes. Další velmi úspěšný singl byl Hyper Hyper. Třetím singlem se stala písen Move your ass!Další singly byly Let me be your valentine, Rebel Yell.Po těchto úspěšných singlech vydal Scooter album Our happy hardcore.V roce 1998 opustil Scooter Ferris Bueler a dal se na sólovou dráhu a nahradil ho skvělý DJ Axel Coon.

První singl s Axelem byl How much is the fish?, který se stal hitem všech diskoték.Další album bylo No time to chill a stejný rok vyšla limitovaná série.O rok později vyšlo album …and the beats go on a Back to the heavyweight jam, které obsahovalo hity Faster harder Scooter, Fuck the millenium, Psycho a další …V roce 2000 vyšlo album Sheffield, které obsahovalo nový singl I´m your pusher a o rok později vychází album Push the beat for this Jam obsahující megahit Ramp (The logical song).

V roce 2002 jeli Scooteři turné Encore. Jeden z koncertů byl i v České Republice ve Vizovicích. Po skončení turné vyšlo album Encore (Live and Direct), které obsahovalo písničky z koncertu live a bonusový song Nessaja.Stejný rok Scooteři vydávají album 24 Carat Gold, které obsahuje 24 nejlepších hitů.V roce 2003 vychází album The Stadium Techno Experience, které obsahuje hity například Weekend!, The Night a nebo Maria (I like it loud), který vyšel také jako singl, na kterém spolupracovala skupina Scotoer s Marcem Acardipanem a Dickem Rulesem.

V roce 2004 Scooteři slaví 10.výročí existence a vyráží na turné We Like It Loud

8.11.2004 vychází nové album Mind The Gap ve třech verzích (basic, regular, de-luxe) obsahující zatím 3 singly Shake That, One (Allways Hardcore) a Suavemente.

Alba:

 • 2000 Sheffield v obchodu
 • 1996 Wicked! v obchodu
 • Členové:

 • H.P. Baxxter

 • Rick Jordan 

 •  Jay Frog

 •  

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Favourable Blood Intimidate associated with older people

  (ABimaviettaste, 8. 10. 2018 5:24)

  Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
  https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-inde-comparateur/

  Blood pressure design

  (AJafefefindy, 28. 7. 2018 13:45)

  Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
  https://www.cialispascherfr24.com/cialis-chez-une-femme/

  lol

  (pirate.deluxe, 3. 2. 2013 15:00)

  co to tady píšete někteří za hovna??? radši si nejdřív pročtěte toto: http://www.ja-a-moje-rit.estranky.cz/clanky/techno-a-vse-kolem/ a toto: http://www.technolifestyle-nasrat.estranky.cz/clanky/techno/ a nedělejte chytrý když přitom piču víte :-D

  scooter techno je vsechno

  (petr.scooter, 3. 7. 2008 16:26)

  scooter je nejlepsi skupina na svete maji nejlepsi efekty a jump je super

  smích

  (ZOIdbERG, 26. 5. 2008 9:16)

  Tohle je diskuze pubertální adolescentů. Opravdu ty komentáře postrádají duchaplnost a přirozenou inteligenci. :-)
  Pokud někdy Scooter hrál techno nebo trance, tak pouze v případě, že na bloze svítily dvě slunce.
  :-)

  anketa

  (m15@, 25. 4. 2008 21:46)

  hlasujte v ankete o nejlepsi singl a album skupinz scooter: http://scooter-ankety.wz.cz

  www.scooterthebest.blog.cz

  (Dominik, 5. 4. 2008 10:49)

  www.scooterthebest.blog.cz

  SCOOTER

  (Bogdan, 18. 1. 2008 16:26)

  www.scooterthebest.blog.cz

  Keep The Voice

  (Midnight, 9. 9. 2007 0:33)

  my web: scooter.kx.cz I love this

  Sheffield

  (Sheffield, 25. 7. 2007 21:02)

  Drž hubu, ty krávo. Ses ta kráva z albumu Sheffield - píseň Sex Dwarf - tu píseň si poslechni.

  mlcet

  (martin, 21. 7. 2007 21:44)

  nejlepsi techno skupina jaka kdy mohla byt.ja ty pisnicky proste zeru

  bleeeeeeee

  (Devilian, 28. 6. 2007 14:07)

  Velebnosti! Du blejt!!!
  Jestli je někdo nejkrásnější na světě, tak je to Pri...No...To vám raději neřeknu, protože si o mě budete myslet že jsem blázen :D

  Co si to dovoluješ!!!

  (Baxxtíreček, 21. 6. 2007 11:09)

  Takže ty rofll nebo deviliane Baxxtírek neni žááááádnej hnuuuuusneeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!On je neeeeejjjjjkrásnější,nejhodnějjjší klučííík na na svěětě!!!!Já sem se snim setkala a vim jakej je ty vůůůbec nevíííš jakej je a když ho neznáš tak ho nesud joooo!!!!Necchh ho beeejt!!!

  ROFLLL

  (Devilian, 7. 5. 2007 14:06)

  TEN HNUSNEJ BLONĎATEJ NAVOŇENEC??? FUUUJ

  H.P.BAXXTER

  (lufi, 6. 5. 2007 17:27)

  Je to ten nejnádhernější a nejsexy chlap na celý planetě!!!!!!!Tak držte všichni pec co maj k němu blbý připomýnky!!!!!!!!!!!Vy jemu nesaháte ani po kotníky ani to ne!!!!!!!!!!!

  rave

  (dancenited, 21. 4. 2007 21:01)

  jo a ještě... rave neni reaggae podobnej ani trochu.

  rave

  (dancenited, 21. 4. 2007 20:43)

  1) Co to tu píšeš? Že rave neni techno ani trance_
  2)Scooter byl vždycky
  rave, a vždycky byl taky trance. Jako rave se dá označit celá taneční hudba.
  3)na wikipedia.com je celkem zajímavej článek, začíná takhle :
  Rave
  From Wikipedia, the free encyclopedia
  A rave (sometimes referred to as a rave party or simply a party) is an all-night dance event where DJs and other performers play rave music and other types of electronic dance music...

  a nakonec bych se rád omluvil za to, že sem tě označil jako chlapce. Promiň a doufám, že tě to neurazilo :-))

  Ehm ehm....

  (Devilian, 13. 4. 2007 12:27)

  to dancenited - za 1) nejsem chlapec
  za 2) MOc dobře vím co to rave je. Rave je příbuzný reggae, a breakbeatu, takže to absolutně není techno ani trance - tančit se na to dá (a to velmi dobře, nejlíp ale ais styl Manic velocity [,,založil" ho Keith Flint na začátku 90. let]), ale není to disko!!! Rave využívá společně s breakbeatem reggae a rapové samply (např. Out of Space od The Prodigy, kde je sampl z I chase the Devil od Maxe Romea, což je reggae). Poslechni si dva první alba od The Prodigy, a RYCHLE pochopíš, co to je rave a breakbeat!!!

  lol??

  (dancenited, 6. 4. 2007 20:56)

  Hele chlapci víte (jakože) co to vůbec rave je? asi dechovka že jo...
  Prosim tě napiš sem co teda Rave je když ne dance, techno nebo trance.

  rave? lol

  (Devilian, 20. 3. 2007 15:54)

  JJ Scooter jakože už fakt nejsou rave. Rave je úplně něco jinýho. Scooter je techno, trance...Ale rave nemá s technem a trancem nic společného...